Videoblogy o terapiách

Videoblogy o terapiách

Hovorí sa, že raz vidieť je lepšie, ako stokrát počuť. Uvedomujeme si túto starú múdrosť a preto vám už niekoľko týždňov prinášame krátke cca. trojminútové videá, ktoré sa v dnešnej dobe nazývajú videoblogy, alebo skrátene vlogy. Trojminútový formát sme zvolili preto, lebo v týchto dňoch je životné tempo prirýchle a iba málokto má čas pozerať dlhé reportáže.

Prostredníctvom týchto kratučkých filmov vám postupne priblížime kľúčové terapie, ktoré sú súčasťou denného programu našich klientov v Seniorville. Naši odborníci – terapeuti, liečební pedagógovia či fyzioterapeuti a lekári vám zrozumiteľne vysvetlia terapeutickú prácu s klientami. Súčasne budete mať možnosť vidieť aj ukážky z reálnych terapií tak, ako v Seniorville prebiehajú.

Videá môžete sledovať na tejto našej oficiálnej stránke, na Facebooku a aj priamo na YouTube. Budeme radi, keď sa pridáte k odberu nášho YouTube kanála a tak vám neunikne žiadny z novozverejnených príspevkov.

Zatiaľ sme vám priniesli ukážky štyroch terapí: canisterapia, muzikoterapia, ergoterapia a najnovšie video je o biblioterapii.

Radi privítame aj vaše postrehy a námety k tejto téme, a to či už priamo v komentároch na Facebooku či na YouTube, alebo poslané mailom či prostredníctvom kontaktého formuláru.

Ďakujeme vám za vašu priazeň!