- Seniorville Trenčín -

Podporte nás

Seniorville Trenčín je neziskový projekt, ktorý zastrešuje Iskierka Nádeje SD, n.o. Aby sme vedeli udržať vysoký štandard poskytovaných služieb a mohli rozvíjať naše dlhoročné odborné skúsenosti, potrebujeme Vašu podporu . Vaša finančná pomoc zlepší podmienky seniorov v našom zariadení. Na tomto mieste budeme vyhlasovať konkrétne výzvy na potrebné vybavenie. Za Vašu pomoc Vám srdečne ďakujeme.

Podporiť nás môžete prostredníctvom:

  1. Peňažného darcovstva – prostredníctvom bankového účtu SK44 0200 0000 0027 2024 4651
  2. Materiálneho darcovstva – výzvy budeme priebežne uverejňovať na našej webovej a facebookovej stránke a priamo na nástenke v zariadení.
  3. Poukázaním 2% z Vašich daní na našu neziskovú organizáciu – 2% z Vašich daní nám pomôže udržať vysokú kvalitu služieb a odbornosť personálu, aby mali naši klienti zabezpečenú maximálnu starostlivosť. Informácie ako poukázať 2% z daní nájdete tu
  4. Bezplatnou reklamnou plochou na webstránke alebo v printových médiách – priestor na reklamnú plochu nám pomôže pri informovaní širokej verejnosti o našom zariadení a o vysokom štandarde služieb, ktoré poskytujeme
  5. Staňte sa fanúšikom našej Facebook stránky Seniorville – staňte sa našimi fanúšikmi a sledujte dianie v našom zariadeni

Aktuálna výzva:

Vážení rodinní príbuzní, priatelia a podporovatelia,
chceme sa s Vami podeliť o našu snahu pri obnove a rozšírení pracovných pomôcok, materiálu a prostriedkov potrebných na aktivity pre obyvateľov zariadenia.
V našom krásnom parku sa snažíme tráviť čo najviac času aj s našimi klientmi či už pri prechádzkach alebo pri rôznych aktivitách. Hlavne v letnom období nás z parku často vyženie dážď alebo búrka. Preto by sme chceli vybudovať v parku pri zvernici pre našich klientov zastrešený altánok. Veríme, že tento altánok bude mať široké využitie.
Na výstavbu tohto altánku bude potrebné zabezpečiť drevené hranoly a strešnú krytinu.

Ak by Vás z toho čokoľvek oslovilo, budeme Vám veľmi vďační za akúkoľvek pomoc, či už v podobe finančných príspevkov alebo hmotných darov.
Za Vašu podporu Vám dopredu nesmierne ďakujeme!

Kontaktná osoba: JUDr. Ladislav Šištík, riaditeľ
tel.: 0948 582 020
email: ladislav.sistik@seniorvilletn.sk

View Fullscreen
View Fullscreen