- Seniorville Jablonové pri Bratislave -

Donori

Ďakujeme všetkým, ktorí sa nás rozhodli jednorazovo alebo opakovane podporiť. Pomáhate spríjemniť život obyvateľom nášho zariadenia. Ďakujeme!

 

 10. Výročie Seniorville podporili: 

 

ZPC Veronika Tena Tekmar BertoFructopHobbiStupava Rohoznik JablonoveFly darčeky Drogeria plus Delikomat

 

 

 

  • Reštaurácia u Melónka, Jablonové
  • Zuzana Košická – CENTRUM ZDRAVIA
  • pani Zdenka Palková
  • pani Katarína Bezáková
  • pani Petra Noskaiová – koncert starej hudby so sólistkou
  • slečna Monika Krajčíková – dog dancing
  • folklórny súbor Bystričan
  • hudobná skupina Beatlemánia

 

new_Nadacia_VUB Nadácia VÚB prispela v rámci projektu „Liečivý dotyk živých bytosti“ na našu Canisterapiu. Cieľom pojektu je sprístupnenie animoterapie predovšetkým pre klientov v Alzheimer centre Avalon.

Canisterapia team nás podporuje a pomáha našim klientom so špeciálne vycvičenými canisterapeutickými psami.

 

bsk_logo-1200x800

Sociálna služba je poskytovaná z rozpočtových prostriedkov Bratislavského samosprávneho kraja.

 

 

nadacia-orange-logo-rgb-biele-pozadieV našom zariadení sa realizuje projekt MuzikAll, ktorý je zameraný na muzikoterapiu pre našich obyvateľov.Tento  projekt sa realizuje vďaka programu Zelená pre seniorov Nadácie Orange.

 

logo300

Spoločnosť Záhorácke pekárne a cukrárne, a.s. nás podporila svojimi produktami na podujatí Športové hry seniorov Seniorville 2014, ktoré sa konali v našom zariadení.

 

Spoločnosť Berto sk, rlogo_na_dokumenty.o. nás podporila svojimi produktami na podujatí Športové hry seniorov Seniorville 2014, ktoré sa konali v našom zariadení.

 

Sp200px-Tena_logo.svgoločnosť Tena – SCA Hygiene Products Slovakia, spol.s r.o. nás podporila svojimi produktami na podujatí Športové hry seniorov Seniorville 2014, ktoré sa konali v našom zariadení.

 

nadacia-memory

 

Nadácia Memory nám poskytla finančnú podporu pre pracovníka ZSS Seniorville na vzdelávací kurz „Klienti s Alzheimerovou chorobou v sociálnych službách“. Kurz prispeje k profesionálnemu prístupu pracovníkov nášho zariadenia k našim klientom s Alzheimerovou chorobou.

 

zmrzkaV cukrárni Marta Mikušová v Sološnici nám napiekli pre klientov s Alzheimerovou chorobou skvelé vianočné             perníky, ktoré spríjemnili našim klientom vianočné sviatky.