- Seniorville Jablonové pri Bratislave -

Poďakovania

Ďakujeme klientom, rodinám a našim partnerom za prejavenú dôveru a vďaku.

 

 •  Poďakovanie od rodiny p. Honeka,

Ďakujeme Vám za starostlivosť, ktorú ste poskytli môjmu otcovi Aloisovi Honekovi v poslednom roku. Veľmi si vážime prácu Vášho kolektívu. Chcem zdôrazniť najmä proaktívny a ľudský prístup Vašej vrchnej sestry, pani Suchánkovej aj pracovníkov, ktorí nám umožnili posledné oficiálne návštevy.

Prajeme Vám všetkým úspech vo Vašej dôležitej a prospešnej práci. Nech sa Vám darí. Ešte raz vďaka.
Eva a Boris Sodomovci

 

 •  Poďakovanie od rodiny p. Škorca,

Touto cestou Vám aj celému kolektívu zariadenia Seniorville Jablonové chceme vyjadriť úprimné poďakovanie za opateru a starostlivosť o nášho nebohého otca JUDr. Jána Škorca, ktorý vo Vašom zariadení prežil posledné roky svojho života, až do svojho skonania dňa 23. septembra 2020. Keď sa otcovi nečakane podlomilo zdravie a boli sme v zúfalej situácií, boli ste to vy, kto nám vyšiel v ústrety a umiestnil ho vo svojom zariadení, za čo sme Vám nesmierne vďačné. Vieme, že otec nemal ľahkú povahu, no Vaši zamestnanci, ktorí s ním prichádzali do styku, vždy našli práve jeho ubolenú dušu pochopenie a láskavé slovo. Preto nám dovoľte v mene nášho nebohého otca ako i rodín jeho dcér Oľgy Smolíčkovej a Janky Antalovej, ešte raz poďakovať za všetku prejavenú starostlivosť, opateru a pochopenie a vysloviť Vám veľké „ĎAKUJEME“. S úctou, Smolíčková Oľga a Antalová Jana

 

 • Poďakovanie od rodiny p. Julišovej

Dakujeme za vsetko co pre nasich starcekov robite a uvedomujeme si ze je toho velmi vela. A preto dakujeme. Tie navstevy ste vymysleli super, sme radi za kazde stretnutie. Ste skveliiii vsetci

 

 • Poďakovanie od rodiny p. Kalašovej

Ďakujeme, ako vždy, perfektné. Obzvlášť menovite pani Veronike. Daniel Kalaš

 

 • Poďakovanie od rodiny p. Hlucháňovej

ĎAKUJEME!!! VŠETKO FUNGUJE SKVELE!!!! Mamina nasa je spokojna a stastna vzdy a to je VIZITKA!!! A Samozrejme zahradu mate krasnu vzdy!!! A damy z recepcie su proficky👌👌👌!! VELKA VĎAKA ZA TO AKO STE ZVLADLI A ZVLADATE TUTO SITUACIU👏👏👏👍👍👍

 

 • Poďakovanie od rodiny p. Monartha

Dakujem za umoznenie a zabezpecenie navstevy v krasnom prostredi aj pocas sprisnenych opatreni. Prajem pekny vecer.

 

 • Poďakovanie od rodiny p. Zemanovej

Ďakujeme, môžme dať len 5 hviezdičiek. Starkí sú v dobrých rukách a to je dôležité.

 

 • Poďakovanie od rodiny p. Foltýnovej

Dobrý deň, s Vašimi službami som veľmi spokojná. S personálom s ktorým som sa doteraz stretla som naozaj spokojná. Veľmi milý a ústretový prístup. Ďakujem

 

 • Poďakovanie od rodiny p. Daubnerovej

Personál sa stavia k súčasnej situácii veľmi zodpovedne. Opatrenia, ktoré sú prijaté v zariadení sú obmedzujúce nielen pre klientov a ich rodinných príslušníkov, ale predovšetkým aj pre samotných zamestnancov. Napriek tomu, že im to prináša oveľa viac práce ako bežná prevádzka, sú stále ústretoví, ochotní a trpezliví. Za toto všetko sa im chcem úprimne poďakovať.

 

 • Poďakovanie od rodiny p. Halászovej

Všetko je výborné zorganizované .Personál veľmi milý a príjemný. Spokojnosť nadovšetko . Ďakujeme S pozdravom Andrej Halász

 

 • Poďakovanie od rodiny Monarthovej
Dobry den pani riaditelka Alfoldyova, dovolujem si touto cestou sa Vam podakovat za mile prijatie a ludsky pristup. Spolu s mamou sme v situacii, kedy by sme sa o otca pana Herberta Monartha same dve nevedeli postarat. Prajem Vam pani riaditelka pevne zdravie, spokojnych klientov a vsetko dobre aj vsetkym zamestnancom zariadenia. S pozdravom ostava dcera Monika Sura s mamou.

 

 • Poďakovanie od rodiny Ferenčíkovej

Vážená pani riaditeľka, dovoľte mi poďakovať sa Vám a celému kolektívu zariadenia Seniorville za obetavú starostlivosť o moju tetu Dr. Vierku Ferenčíkovú. Po celý čas jej viac ako osem ročného pobytu sa Vaši pracovníci snažili maximálne uľahčiť náročný priebeh jej chronického ochorenia a vždy nás informovali o jej zdravotnom stave. Prajem Vám, ako aj Vašim kolegom veľa trpezlivosti, odhodlania a aj uspokojenia z práce, ktorú vykonávate v prospech Vašich klientov a ich rodín.

 

 • Poďakovanie od rodiny Slopovskej

Vážení pracovníci domova pre seniorov Seniorville, včera som navštívila moju maminu pani Balažovičovú prvý raz po koronapauze. Keď som ju videla naposledy, t.j. asi začiatkom marca, bola ležiacim pacientom, pohybovala sa iba na kolieskovom kresle a stále opakovala že sa bojí, že je vystrašená ako zajac. Tento stav bol následok zhoršenia jej stavu v decembri a dvoch pobytov v nemocnici v Malackách v januári.
Včera v záhrade ma však čakala úplne „iná“ mama. Dokázala sama chodiť pomocou chodúlky a veľmi sa jej zlepšil aj psychický stav, už neopakovala že je vystrašená, povedala to tuším iba raz. Boli sme s manželom pozitívne šokovaní, za túto starostlivosť a zlepšenie maminho stavu sa preto chceme zo srdca poďakovať všetkým ošetrovateľom a pracovníkom Seniorville, pani Režnej, pani vrchnej sestre a proste všetkým, ktorých mená nepoznám a ktorí prispeli svojou starostlivosťou o rapídne zlepšenie fyzického i psychického stavu mojej maminy.
Prosím tlmočte všetkým naše obrovské poďakovanie.

 

 • Poďakovanie od rodiny Kimličkovej

Dobrý deň, chceme Vám všetkým veľmi pekne poďakovať za super starostlivosť o našu mamu pani Kimličkovú a aj o ostatných klientov. Neboli sme zvyknutí, že by sme takto dlho nemohli objať našu mamu, ale aspoň cez watsap možeme byť aspoň na chvíľočku s ňou. Tešíme sa, že výsledky testovania takto super dopadli, je vidno, že Vám skutočne na našich blízkych záleží.

 

 • Poďakovanie od rodiny Lehotskej

Dobrý deň prajem sl. Natalia,
Ďakujeme za Váš úžasný prístup k našim najbližším. Vaše aktivity im vnesú pocit, že ešte má zmysel tu prebývať. Robíte pre nich činnosti kde sa sami stávajú aktívnymi a aj na nich záleží. Život pre nich sa zrazu stáva plnší, farebnejší.Nachádzajú krásu tam, kde by ju už nikto nehľadal.
Ďakujeme, ďakujeme, ďakujeme.

 

 • Poďakovanie od rodiny Artzovej

Dobrý deň, dovoľte mi, pripojiť sa a opätovne Vám všetkým v Seniorville Jablonové poďakovať za všetko, čo robíte pre našich blízkych.
Teraz ste k nim už dlhšie omnoho bližšie, ako môžeme byť my. Teší nás a trošku upokojilo zistenie, že ste úspešne prešli testovaním na koronavírus. Držte sa, „sme s VAMI“, aj keď nie pri Vás. Prosím, pozdravujte za nás našu mamičku, pri každej možnej príležitosti
DAKUJEME za všetko.

 

 • Poďakovanie od rodiny Kandráčovej

Dobrý deň, chcela som Vám veľmi pekne poďakovať za starostlivosť o môjho ocka, aj sestričkám za ich obrovskú trpezlivosť a snahu, boli sme v nedeľu s mamou milo prekvapené ockovým dobrým zdravotným stavom, veľká vďaka za všetko.

 

 • Poďakovanie od rodiny Oreskej

Dobrý deň, v prvom rade chcem celému kolektívu Seniorville za rodinu Oreskú veľmi pekne podˇakovať za ústretovosť, dobrú komunikáciu a hlavne za veľkú pomoc pri starostlivosti o nášho otca a citlivý prístup spojený s jeho odchodom.

 

 • Poďakovanie od rodiny Littvovej.

Chcela by som sa týmto vám všetkým poďakovať za starostlivosť, ktorú ste mu všetci poskytovali po dobu jeho pobytu v Seniorville. Po smrti otca som nedokázala prísť a osobne vám poďakovať, takže volím aspoň túto formu a ďakujem za to, že ste mu umožnili dôstojne prežitie posledných chvíľ jeho života. Prajem vám všetko najlepšie, veľa úspechov v súkromnom a aj pracovnom živote.

 

 • Poďakovanie od rodiny Janáčovej.

Ďakujem Vám za všetku opateru, starostlivosť, ľudskosť, pochopenie a predovšetkým veľkú pohotovosť, s ktorou ste sa po celý čas pobytu mojej matky vo Vašom príjemnom prostredí zariadenia s krásnou záhradou na odpočinok aj pre rod. príslušníkov nadmieru podieľali!

 

 • Poďakovanie od rodiny Havrilovej.

Ďakujem a ďakujem aj za celú rodinu, že ste vo Vašom zariadení uľahčili maminke posledné chvíle života. Prosím odovzdajte naše poďakovanie pani riaditeľke a celému kolektívu pracovníkov.

 

 • Poďakovanie od rodiny Štefkovej.

V sobotu sme sa rozlúčili s našim milovaným otcom Rudolfom Pírom. Dovoľte, aby som Vám v mene celej našej rodiny poďakovala, síce za krátku, ale o to náročnejšiu starostlivosť o nášho otca. Osobitne sa chceme poďakovať Vašim zamestnancom, ktorí mu v posledných dňoch života prejavili ľudský a ústretový prístup. S úctou Mária Štefková s rodinou.

 

 • Poďakovanie od rodiny Sršňovej.

Čítajte viac…

 

 • Poďakovanie od rodiny Ďurivovej.

Ďakujeme celému personálu Seniorville za obetavú starostlivosť a dôstojný odchod na večnosť našej maminky Márie Slezákovej. Skončila sa jej pozemská púť, ale navždy zostane v našich srdciach. Ďakujeme za všetko. S úctou jej dcéra Mária Ďurivová s rodinou.

 

 • Poďakovanie od rodiny Ambrusovej.

Čítajte viac…

 

 • Poďakovanie od pani Snopekovej.

Čítajte viac…

 

 • Poďakovanie od pána Kudeja.

Čítajte viac…

 

 • Poďakovanie od pani Majtánovej.

Čítajte viac…

 

 • Poďakovanie od rodiny Bielekovej.

Čítajte viac…

 

 • Poďakovanie od rodiny Jaklovskej celému Seniorville.

Čítajte viac…

 

 • Poďakovanie pre pracovníkov Seniorville v Jablonovom od rodiny.

Čítajte viac…

 

 • Poďakovanie od Slovenskej Alzheimerovej spoločnosti a Centra Memory za najlepšiu a najprínosnejšiu prezentáciu a workshop na Medzinárodnej konferencii „Aktivizácia seniorov a nefarmakologické prístupy v liečbe Alzheimerovej choroby“ konanej v dňoch 22.-23.9.2016 v Bratislave.

Čítajte viac…

 

 • Poďakovanie a odpoveď Centru Memory, n.o. za spoluprácu v starostlivosti o ľudí s Alzheimerovou chorobou

Čítajte viac…

 

 • Poďakovanie od našich klientov – p. Časnochovej a p. Bachratej

Čítajte viac…

 

 • Poďakovanie kolektívu Seniorville od p. Pročka

Čítajte viac…

 

 • Blahoželanie a poďakovanie členov Jednoty dôchodcov k 10. výročiu Seniorville

Čítajte viac…

 

 • Poďakovanie od nášho klienta p. Ing. Kováčika, DrSc.

Čítajte viac…